Máte dotaz k produktu? Napište nám


THERMO GEL COLD / HOT PACK polštářky

Cena vč. DPH99,00 - 189,00 Kč / ks
Cena bez DPH82,00 - 156,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Velikost


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Cold&Hot Pack je opakovatelně použitelný gelový obklad pro využití léčebné síly tepla a chladu. Balení je včetně textilního obalu. Obsahuje bezpečný netoxický gel, z  99% biologicky odbouratelný.

Použití:

Studený obklad: účinný při různých druzích bolesti, sekundárních popáleninách, modřinách a otocích, bolestech hlavy a krvácení z nosu.

Teplý obklad: účinný při revmatických bolestech, poskytuje úlevu při svalových bolestech, menstruačních bolestech, při nízkém tlaku, při sportovní terapii, při relaxaci. Na požadovaném místě ponechte obklad tak dlouho, jak to bude příjemné. Obklad přibližně po 30 minutách potřebuje znovu ohřát pro další použití.

Velikosti:

velikost rozměry [cm]
S 13 x13 
M 26 x 13
L 37 x 26

Příprava studeného obkladu: obklad bez obalu vložte do mrazáku nebo výrobníku ledu alespoň na 20 minut (trvá minimálně 1 hodinu, než se produkt zmrazí).

Obklad po vytažení z mrazáku vložte do textilního obalu, nepřikládejte jej přímo na pokožku, může způsobit na citlivé kůži omrzliny.

Příprava teplého obkladu: přiveďte k varu takové množství vody, abyste mohli obklad celý ponořit. Sejměte nádobu vodu ze zdroje tepla a ponořte obklad do vody na dobu 5-6 minut.

Nezahřívejte obklad v mikrovlnné troubě, obklad může prasknout!

Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím