Respilon Nano FFP2 respirátor RespiPro Carbon – 3 ks
0% DPH

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Respilon Nano FFP2 respirátor RespiPro Carbon – 3 ks

Respilon Nano FFP2 respirátor RespiPro Carbon – 3 ks
0% DPH
Cena vč. DPH269,00 Kč / bal
Cena bez DPH269,00 Kč / bal
Dostupnost
Skladem > 5 bal
Velikost


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Antivirový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon poskytuje ochranu 99,9 % proti virům, bakteriím, smogu a pylům, ale také eliminuje nepříjemné zápachy, a to díky nanovlákenné membráně a vrstvě aktivního uhlí. Respirátor má unikátní ergonomický tvar, takže perfektně padne na každý obličej. 

Díky svým prvotřídním vlastnostem poskytne RespiPro Carbon profesionálním pracovníkům jako jsou zdravotníci, záchranáři či policisté pocit jistoty. Tento všestranný respirátor však najde využití i v běžném životě. Kvalitní nanovlákna zajišťují ochranu nejen před škodlivými patogeny, ale rovněž nositele chrání proti zápachům. To vše se zachováním neobvyklé prodyšnosti. 

  • RespiPro Carbon zachycuje 99,9 % virů, bakterií, smogu, prachu, pylů a dalších patogenů a také eliminuje zápachy.
  • RespiPro Carbon je certifikovaná jakorespirátor třídy FFP2  Splňuje standardy EN 149:2001+A1:2009, GB2626/2006 a KN95.
  • Unikátní ergonomický tvar bezchybně padne na každý obličej. Nosní klip zaručuje, že se vzduch nenasává pod masku nežádoucími cestami.
  • Na obličeji masku drží dvojice gumiček (pro lepší přizpůsobení využijte plastovou sponu na sepnutí gumiček za hlavou).
  • Ideální volba pro profesionály v povoláních, která kladou důraz na bezpečnost, jako jsou zdravotníci, záchranáři, hasiči, vojáci či policisté.

Jak antivirový respirátor FFP2 RespiPro Carbon funguje?

Respirátor obsahuje nanovlákennou membránu RESPILON®, která se skládá z extrémně husté sítě vláken. Tato vlákna brání průchodu i těch nejmenších pevných i kapalných částic. Navíc funguje v obou směrech, takže chrání nejen vás, ale i vaše okolí.

Proti čemu vás respirátor FFP2 ochrání? : viry, bakterie, prach, plísně, smog, pyl, roztoči 

Navíc vrstva aktivního uhlí spolehlivě zachycuje pachy.

Tabulka velikostí:

respi-tab

Jak dlouho mohu používat jeden nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon?

Pokud používáte respirátor jako ochranu před prachem, smogem nebo pyly, můžete respirátor nosit opakovaně. Že nastal čas vyměnit respirátor za nový, poznáte jednoduše. Barva respirátoru se změní, například se zabarví zachyceným pylem dožluta. V případě, že používáte respirátor jako ochranu proti virům a bakteriím, například v době chřipkové epidemie, doporučujeme nasadit vždy nový respirátor po každém sejmutí respirátoru z obličeje. 

Jak vybrat správnou velikost?

Abyste vybrali správnou velikost, podívejte se prosím na tabulku rozměrů. Různé ochranné prostředky RESPILON® mají rozdílné velikosti. 

Důležité upozornění: tento produkt není vhodný pro děti pod 2,5 let věku. Pokud používají produkt děti, tak vždy pod dohledem rodičů.

Certifikát najdete zde.

Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím