Máte dotaz k produktu? Napište nám


Respilon Antivirové šátky R-shield light

Cena vč. DPH745,00 Kč / ks
Cena bez DPH616,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Stylový nákrčník s nanovlákennou membránou všitou v oblasti nosu a úst, která zachytí 99,9 % virů a bakterií, smogu, jemného prachu i alergenů.

Nákrčník je v souladu s opatřením vlády č. j.: MZDR 15757/2020-44/MIN/KAN ze dne 22. 02. 2021

Prohášení výrobce ke stažení zde

Speciální nanovlákenná membrána RESPILON® zachytí 99,9 % všech nebezpečných vzduchem přenášených částic a mikroorganismů. Díky mimořádné flexibilitě má nákrčník skvělou prodyšnost, elasticitu, odvádí vlhkost a je odolný proti plísním. Top technologie, která prospěje vašemu zdraví a podtrhne váš styl. Nyní můžete bojovat proti smogu a patogenům a zároveň vypadat skvěle.

Výhody:

 • Integrovaná nanovlákenná membrána RESPILON® zachytí 99,9 % prachu, smogu, popela, roztočů, alergenů, bakterií i virů.
 • R-shield Light je vyroben z odlehčeného pružného materiálu, což přináší mimořádnou flexibilitu a elasticitu s několika způsoby využití: na jógu, ranní běhání, závody, turistiku, lyžování, jízdu na koni, rybaření, lov, nebo poslouží jako stylový a zároveň funkční módní doplněk.
 • Speciální přiléhavý tunelový design, všitý nosní klip a posuvná brzda na zadní straně šátku zaručují, že vás nikde nebude tlačit a nezpůsobí bolesti hlavy.
 • R-shield Light sedne každému tvaru a každé velikosti obličeje, dá se prát a nepotřebuje výměnu externích filtrů.

R-shield Light je ideální

 • do školy
 • na denní cestování městskou hromadnou dopravou
 • do letadla
 • na návštěvu kamarádů s domácími mazlíčky
 • do přeplněných měst během chřipkové sezóny
 • proti senné rýmě
 • do znečištěného prostředí i do míst se vzduchem přenášenými alergeny

Prach, smog, pyl, spory plísní, viry, infekce ani jiné agresivní látky a polétavé alergeny plující vzduchem se k vám při použití šátku RESPILON nedostanou. Ten totiž zachytí 99,9 % všech nebezpečných částic a mikroorganismů, které byste jinak vdechli.

Nejedná se o žádnou nevzhlednou medicínskou roušku. Získáte jak spolehlivého ochránce před vnějšími vlivy, tak stylový doplněk.


Jedinečný design a elasticita zajistí největší možné pohodlí při nošení šátku. R-shield sedne na obličej všech tvarů i velikostí. Na přední straně je nosní klip, který si každý upraví tak, aby bylo nošení šátku co nejvíce pohodlné. Na zadní straně se nachází stahovací gumička, kterou docílíte úpravy velikosti dle potřeb.
Díky materiálu (lycra spandexu) je RESPILON šátek velmi flexibilní a elastický se všestrannými možnostmi použití: do města, na kolo, ranní běhání, závody, horskou turistiku, lyžování, rybaření, lov apod. Speciálně navržený design zajišťuje, že šátek nemá žádné tlakové body a nezpůsobuje bolesti hlavy.
Filtr v šátku se nemění a je pratelný – jeden šátek lze používat opakovaně. Šátek se po ručním praní nechá volně uschnout a nežehlí se.
Bakterie a viry mají mimo tělo velmi krátkou životnost - v řádu minut až hodiny, pouze výjimečně a jen určité druhy mohou mimo hostitelé přežít v řádu dnů; pokud se nedostanou do kontaktu s hostitelem uschnou. Zvýšená frekvence praní proto nezvyšuje účinnost.
Po pěti pracích cyklech bylo naměřeno zkušebním ústavem snížení záchytu u nejmenších částic o necelých 5 %. Dlouhodobá účinnost neklesá pod 60 % záchytu.

Šátek RESPILON sedne každému: dětem i dospělým

RESPILON R-Shield se vyrábí v jedné univerzální velikosti, která padne každému. Stačí si na míru svým proporcím nastavit záchytné body a je to.

 • Nastavitelný nosní klip z měkkého hliníku – díky němu tunelový šátek drží dobře na svém místě, výborně těsní a veškerý vdechovaný vzduch proudí pouze skrze nanovlákennou membránu.
 • Speciálně tvarovaný střih – zaručuje pohodlné nošení každý den. Nic vás netlačí kolem hlavy, na obličeji ani kolem uší, ať se rozhodnete pro jakoukoliv aktivitu.
 • Stahovací gumový tkaloun – pomáhá přizpůsobit R-shield proporcím hlavy.
 • Dvoukomorová brzdička – umožňuje nastavit délku tubusu.
 • Ochranná vrstva proti slinám a dámskému make-upu – šátek je odolný proti zašpinění.

Složení:

R-shield:                                             89 % polyester, 11 % elastan

Nanovlákenná membrána:                 99,99 % polypropylen, 0,01 % PVDF

Certfikát najdete zde.

Související produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím