Máte dotaz k produktu? Napište nám


Bauerfeind MalleoLoc L3 - multifunkční ortéza hlezenního kloubu

Cena vč. DPH2 760,00 Kč / ks
Cena bez DPH2 400,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Ortéza ke stabilizaci hlezenního kloubu.

Ortéza pomáhá chránit nestabilní kotník před přetížením. Ortéza MalleoLoc L3 je vhodná pro vícestupňovou léčbu pro pacienty s chronickým onemocněním, protože je přizpůsobitelná: stabilizační účinek může být dávkován v závislosti na průběhu léčby nebo v případě potřeby ve třech krocích. Jednostranně se stabilizuje od vnějšího kotníku s výztuhou tvaru L a upevňovacími pásky. Kromě toho je integrována kompresní bandáž aktivující svaly. Výztuhu a popruhy lze snadno vyjmout. Díky své ploché konstrukci se MalleoLoc L3 také hodí do každodenní obuvi s úzkým tvarem a zajišťuje bezpečnou stabilizaci.

TŘI STABILIZAČNÍ PRVKY - TŘI TERAPEUTICKÁ ŘEŠENÍ

MalleoLoc L3 kombinuje jednostranně stabilizující ortézu s popruhy a kompresní bandáží aktivující svaly. Anatomicky tvarovaná L-skořepina se nachází nad bandáží na spodní noze, prochází před vnějším kotníkem a lehce přiléhá na nárt. Je upevněna dvěma nepružnými páskami na suchý zip na spodní noze a chodidle. Takto ortéza chrání kotník před nesprávnými pohyby, které by mohly vyvolat obnovení distorze. Přirozený průběh chůze není ortézou nijak omezován. Pokud se požadavek na stabilizaci sníží, může být skořepina sundána a ponechána jenom stabilizace pomocí popruhů a bandáže. Pokud sundáme i popruhy, bandáž nepřímo stabilizuje masážním účinkem během chůze či rehabilitace a pomáhá omezit otoky.

Tabulka velikostí a měření

velikost obvod nad kotníkem [cm]
1 17-19
2 19-21
3 21-23
4 23-25
5 25-27
6 27-29

kotnik

Indikace: funkční terapie při poraněních vnějšího vaziva hlezna, natažení kloubního pouzdra, chronická insuficience vazů, artrózy horního hlezna, pooperační rehabilitace, synovitidy (aktivní artróza) hlezenního kloubu.

Související produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím