Máte dotaz k produktu? Napište nám


Iplikátor komfort set - velký a malý Iplikátor D5+E1

Cena vč. DPH1 419,00 Kč / ks
Cena bez DPH1 173,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem < 5 ks

Popis produktu

Iplikátor komfort set obsahuje dva nejprodávanější produkty - malý a velký Iplikátor na bavlně v nafukovací variantě - ve výhodném balení. Touto kombinací můžete naplno využít všech výhod Iplikátoru - např. najednou ošetřit celá záda a zároveň krk a týl.

Široké možnosti aplikace

Oba Iplikátory můžete použít společně například k ošetření celé zadní části trupu od kostrče až po týl. Najednou tak můžete ošetřit větší plochu těla, než se samotným malým či velkým Iplikátorem. Nafukovací vložka zajistí komfort a ošetření maximální plochy těla naráz v jednom čase. Produkty můžete samozřejmě používat také odděleně - malý Iplikátor je skvělý na cesty.

Jak Iplikátor funguje, se můžete podrobněji dočíst zde.  

Způsob použití:

Iplikátor se přitlačí rukama bolestivé místo (na holé tělo) až do prahu bolestivosti, která se dá vydržet po dobu 40-60 vteřin tak, že se každých 10 vteřin tlak zintenzivní. Pacient přitom pohybuje svalstvem v bolestivé oblasti. Stažení a uvolnění svalstva v aplikované oblasti zvyšuje efekt působení Iplikátoru. Procedura přikládání Iplikátoru na bolestivou oblast se opakuje až do úplného vymizení bolesti. Iplikátor se může nosit delší dobu na bolestivém místě, přičemž je nutné jej přitlačit k tělu elastickým obvazem, pásem, ručníkem a pod. Při aplikaci na kouby je nutno přikládat Iplikátor na vnější stranu a boční části kloubu tak, aby hroty iplikátoru netlačili na nervově-cévní systém (který se nachází v podkolení, pod paží, ve slabinách, na vnitřní straně loketního kloubu), rovnoměrně upevnit elastickým obvazem mírně přitlačujícím k tělu na 30-45 minut. 

Velké Iplikátory se nejčastěji používají na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zadý (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Vybraný model: D5+E1

Související produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím