Máte dotaz k produktu? Napište nám


Iplikátor D1 Klasik na režném plátně 38 x 68 cm

Cena vč. DPH844,00 Kč / ks
Cena bez DPH698,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Klasický typ Iplikátoru, kterým vyřešíte nejen vaše bolavá záda

Nejpoužívanější a nejuniverzálnější typ slavného Iplikátoru vyrobený ze super odolného režného plátna. Je perfektní na regeneraci a dodání energie celému tělu. Hodí se jak na velké partie jako záda či svaly nohou, tak na podložení krční páteře či menších končetin. Skvělý je i na masáže chodidel. Dejte si pár minut velkoplošné akupresurní masáže a vstaňte jako nový člověk. Účinek pocítíte již při prvním použití.

Velký Iplikátor účinně působí na velkou plochu těla a je tak efektivnější při energizaci a regeneraci celého organismu. Využít jej můžete na relaxaci vleže, ale také vsedě, když Iplikátor umístíte na opěradlo židle nebo křesla.

Klasická původní varianta je vyrobena z režného plátna, které je nebarvené a mimořádně odolné. 

Způsob použití:

Iplikátor se přitlačí rukama bolestivé místo (na holé tělo) až do prahu bolestivosti, která se dá vydržet po dobu 40-60 vteřin tak, že se každých 10 vteřin tlak zintenzivní. Pacient přitom pohybuje svalstvem v bolestivé oblasti. Stažení a uvolnění svalstva v aplikované oblasti zvyšuje efekt působení Iplikátoru. Procedura přikládání Iplikátoru na bolestivou oblast se opakuje až do úplného vymizení bolesti. Iplikátor se může nosit delší dobu na bolestivém místě, přičemž je nutné jej přitlačit k tělu elastickým obvazem, pásem, ručníkem a pod. Při aplikaci na kouby je nutno přikládat Iplikátor na vnější stranu a boční části kloubu tak, aby hroty iplikátoru netlačili na nervově-cévní systém (který se nachází v podkolení, pod paží, ve slabinách, na vnitřní straně loketního kloubu), rovnoměrně upevnit elastickým obvazem mírně přitlačujícím k tělu na 30-45 minut. 

Velké Iplikátory se nejčastěji používají na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zadý (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Rozměry: 38 cm x 68 cm

Související produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím