Máte dotaz k produktu? Napište nám


Iplikátor A1 Klasik malý 35 x 19 cm

Cena vč. DPH364,00 Kč / ks
Cena bez DPH301,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Legendární malý Iplikátor je nehynoucí klasika. Je vhodný zejména pro ty, kteří touží po původní podložce. Režné plátno je přírodní a velmi odolné. 

Použít jej můžete na témeř jakoukoliv plochu těla, kde pocíte bolest. Flexibilita využití tohoto malého rozměru spočívá v tom, že skvěle padne na oblasti šíje, beder, krční páteře, kloubů a všechna další problémová místa. Masážní pomůcku o velikosti tenké knížky snadno přibalíte na cesty.

Výhody: 

  • okamžitý účinek – většinou funguje již po prvním použití
  • extrémně odolné režné plátno bez barviv
  • možnost použití kdekoli na těle
  • skvělý i na cesty
  • Iplikátor je vhodný pro odbornou i laickou veřejnost

Váháte a máte obavy, že Iplikátor nebude to pravé pro vás? Malý Iplikátor je vhodný také jako zkušební verze – za cenu jedné masáže si pořídíte pomocníka na mnoho let. 

Způsob použití:

Iplikátor se přitlačí rukama bolestivé místo (na holé tělo) až do prahu bolestivosti, která se dá vydržet po dobu 40-60 vteřin tak, že se každých 10 vteřin tlak zintenzivní. Pacient přitom pohybuje svalstvem v bolestivé oblasti. Stažení a uvolnění svalstva v aplikované oblasti zvyšuje efekt působení Iplikátoru. Procedura přikládání Iplikátoru na bolestivou oblast se opakuje až do úplného vymizení bolesti. Iplikátor se může nosit delší dobu na bolestivém místě, přičemž je nutné jej přitlačit k tělu elastickým obvazem, pásem, ručníkem a pod. Při aplikaci na kouby je nutno přikládat Iplikátor na vnější stranu a boční části kloubu tak, aby hroty iplikátoru netlačili na nervově-cévní systém (který se nachází v podkolení, pod paží, ve slabinách, na vnitřní straně loketního kloubu), rovnoměrně upevnit elastickým obvazem mírně přitlačujícím k tělu na 30-45 minut. 

Velké Iplikátory se nejčastěji používají na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zadý (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Rozměry: 38 cm x 68 cm

Související produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím