Máte dotaz k produktu? Napište nám


Inatura Pecičky Nahřívací polštářek Pitou 8 x 8 cm

Cena vč. DPH85,00 Kč / ks
Cena bez DPH70,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Pytlíček Pitou je mezi našimi hřejivými polštářky trpaslíkem. Jeho velikost je navržena tak akorát do dlaně nebo do kapsy. 

Hřejítko plné třešňových peciček měří pouze 8 cm, ale na zimních procházkách vám poslouží jako hřejivý poklad. Mít tak v každé kapse jeden!

Pitou je praktickou alternativou k gelovým polštářkům do kapsy, nemusíte ho však složitě převařovat. Stačí jen 20 vteřin v mikrovlnce a Pitou zase sálá přírodní teplo.

Malý originální dáreček v podobě Peciček Pitou potěší každého.

Hřeje i chladí: Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání: K nahřátí polštářku Picolo vám stačí 20 sec. v mikrovlnce nebo 4 min. v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce: Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní: Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti:

Rozměry 8 x 8 x 8 cm
Hmotnost 0,05 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlné troubě max. 1,5 minuty na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 8 minut na 150°C
Praní možno prát v pračce

Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím