Máte dotaz k produktu? Napište nám


Sanomed siliSan plus - silikonové vložky do obuvi

Cena vč. DPH319,00 Kč / pár
Cena bez DPH264,00 Kč / pár
Dostupnost
Skladem > 5 pár


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Perforované silikonové vložky siliSan plus tlumí nárazy při chůzi a zároveň udržují dobrou stabilitu nohy. Silikon účinně tlumí nárazy v kloubech hlezenním, kolenním i kyčelním a snižuje nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo vznikající při chůzi i běhu. Tvar silikonové vložky s oporou podélné nožní klenby a odlehčením pod klouby prstů je navržen pro celodenní pohodlí.

Od standardních silikonových vložek se liší zesílenou podporou podélné klenby, čímž jsou vhodné pro ploché nohy.

Vložky jsou vhodné i do sportovní obuvi.

Jsou vhodné ke každodennímu používání, snadno se udržují a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu.

Anatomicky tvarované, velikostně přizpůsobitelné silikonové vložky do obuvi se změkčenými polštářky v oblasti metatarzofalangeálních kloubů (MFK) a patní oblasti. Perforace vložek částečně odvádí pot z povrchu vložek. Elasticitou se reguluje rozdělení tlaku tělesné hmotnosti na chodidlo. Rovnoměrné rozdělení tlaku a absorpce nárazů zmírňují, popř. odstraňují bolestivé stavy. Na menší velikost lze vložku upravit zastřižením nůžkami ve špičce.

Tabulka velikostí a měření

velikost velikost nohy [EU číslování]
XS 35-36
S 37-38
M 39-40
L 41-42
XL 43-44
XXL 45-46

Indikace: tlakové bolesti v oblasti nohy, bolesti kloubů, deformace prstů nohy, podpora pro příčně plochou nohu, výrazná podpora podélné klenby nohy, výrazné metatarzalgie (s lokální plantární hypekeratózou i bez ní, příčně plochá noha, doléčení po operaci, revmatoidní artritida kloubů prstů a přednoží.

Návod k použití: v případě potřeby upravte velikost  odstřižením podle linky, která vyznačuje velikost vašich bot. Vložky vložte do boty rovnou stranou dolů. Vložky můžete umývat ve vlažné vodě, necháte volně vyschnout na ručníku a jsou okamžitě použitelné.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím