Máte dotaz k produktu? Napište nám


Masážní míček Trigger Point MB Massage Ball

Cena vč. DPH490,00 - 790,00 Kč / ks
Cena bez DPH405,00 - 653,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Automasážní pěnový míček pro myofasciální uvolnění

MB1 - 6,6 cm masážní míček je skvělou volbou pro cílenou úlevu od bolesti a tuhosti v různých oblastech těla. Vrstvená pěna zaručuje dobrý pocit při držení samotného míčku. Byl vytvořen tak, aby co nejvíce napodobil masáž od profesionála.

MB5 - 13 cm masážní míček je skvělý nástroj pro každého, kdo potřebuje uvolnit zatuhlá ramena nebo hýždě. Pěti palcový průměr míčku byl speciálně navržen na uvolnění  hlubší tkáně ve velkých svalových skupinách. Vrstvená konstrukce zhotovená z různých hustot nabízí různé úrovně tlaku, které pomáhají odstranit zatuhlá místa, napomáhají stimulaci krevního oběhu a obnovení mobility a elasticity. Ideální pro použití před tréninkem, po tréninku nebo kdykoliv když budete potřebovat pomoc.

Výhody:

  • Povrch z EVA pěny efektivněji odhalí oblasti, ze kterých vychází diskomfort bez toho aby docházelo k přiskřípnutí nebo dráždění nervů, jako se stává u tvrdších míčků.
  • Díky tomu, že je povrch masážního míčku MB1 protiskluzový, lze jej použít na jakémkoliv povrchu.
  • Pro nejlepší výsledky, umístěte míček do oblasti, kde dochází k diskomfortu, stlačte či ho rolujte ze strany na stranu.

Rozměry: průměr 6,6 cm / 13 cm

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím