Máte dotaz k produktu? Napište nám


Made Sustained Knight termoska 0,5 l

Cena vč. DPH585,00 Kč / ks
Cena bez DPH483,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Nerezové termoláhve Made Sustained vypadají nejen naprosto úžasně, ale zároveň skvěle fungují. Váš nápoj udrží i ve vedru 20 hodin studený a naopak v zimě 4 hodiny horký. Jsou prvotřídně zpracované z dvojstěnného nerezu 18/8. Do vody neuvolňují žádné škodlivé látky jako například BPA (Bisfenol-A), ani neovlivňují nijak chuť vody. Díky jejich vysoké odolnosti se vám je nepodaří zničit, i kdybyste se snažili. A co je na nich opravdu výjimečné - jejich rozměry jsou srovnatelné s láhvemi bez termoizolace.

Termoska Knight je naprosto jedinečná v tom, že na ní není ani kousek plastu - je celá vyrobená z nerezové oceli 18/8, včetně svého víčka. 

Sjoerd van der Helm, zakladatel značek Re-Sack a Made Sustained, se po své praxi v Los Angeles rozhodl založit značky, které by přispěly ke snížení používání jednorázových obalů v podobě plastových a papírových sáčků na ovoce, zeleninu či pečivo, plastových a papírových nákupních tašek, kelímků či boxů na potraviny. Distribuuje tak nejen znovupoužitelné pytlíky z biobavlny, ale i termosky, lahve či opakovaně použitelné obaly na svačinu či oběd.

Pijeme, pijeme

O důležitosti hydratace těla jsme všichni slyšeli mnohokrát. Proč je ale skutečně tak potřebné pravidelně pít tekutiny? Když je tělo patřičně hydratované, krev má správnou konzistenci a může se efektivně pohybovat tělem. To má pozitivní vliv na distribuci živin do celého těla, úroveň energie, regeneraci i detoxikaci organismu. Samé dobré věci.

Vyjádřete svůj názor na jednorázové PETky

Každý rok se na světě vyhodí tolik plastových lahví (přes 22 miliard kusů!), že kdybychom je postavili na sebe, tak se dotkneme Měsíce - 50krát! Budete-li pít kohoutkovou vodu, tak nejenže jasně vyjádříte svůj názor na zbytečné jednorázové PETky (které navíc mohou za tepla uvolňovat do vody nebezpečné toxiny jako je Bisfenol-A / BPA), ale voda samotná se k vám potrubím dostane doslova 1.000krát šetrněji. Navíc kohoutková voda je o 99 % levnější než balená, takže se vám investice do lahve rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun.

Údržba: lahev ani víčko není vhodné mýt v myčce

Materiál:  dvojstěnný nerez 18/8 (304), silikonové těsnění
Rozměry:  průměr 7 cm, výška 26,5 cm
Váha:  289 g

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím