Sporty: Běh
Sporty: Turistika
Sporty: Tenis

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Levamed® - hlezenní bandáž

Cena vč. DPH748,00 Kč / ks
Cena bez DPH618,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Barva


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Bandáž hlezenního kloubu se silikonovými výztuhami.

Kompresivní materiál ve spojení se silikonovými polštářky masážním efektem urychluje absorpci hematomů a otoků, propriocepčním drážděním se zvyšuje podpora, dobře se přizpůsobuje anatomickým tvarům.

Hlezenní bandáž Levamed má mediálně i laterálně integrované silikonové polštářky. Masážní účinek kompresní pleteniny a silikonových výztuh podporuje krevní oběh a napomáhá k rychlé redukci hematomů a otoků. Dále zlepšuje propriocepci, a tedy i svalovou podporu (stabilizace kotníku). Hlavní znaky podpora s mediálně i laterálně integrovanými silikonovými polštářky, která se přizpůsobí anatomickým tvarům elastická, prodyšná a vlhkost odvádějící pletenina speciálně pletená komfortní zóna přes nárt zabraňuje zařezávání bandáže a tvorbě otlaků vylepšené benefity Clima Comfort, Clima Fresh a Comfort Zone a medi compression inovativní komfortní pletenina

Tabulka velikostí a měření

velikost obvod nad kotníkem [cm]
1 17-20
2 20-22
3 22-24
4 24-26
5 26-28
6 28-30

kotnik

Indikace: lehké úrazy hlezna, lehké chronické nestability, otoky při artritidě nebo artróze, doléčení po operacích a úrazech hlezna.

  • Druh zboží: Zdravotnický prostředek
  • Záruka: 2 roky
  • Kód SÚKL: 5000638
  • Značka: Medi
  • Údržba:
Zdravotnický prostředek používejte v souladu s návodem k použití. Čtěte pečlivě informace o bezpečném používání prostředku.

Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím