Máte dotaz k produktu? Napište nám


Sanomed Fitness roller set 2v1 extra - masážní a pěnový válec

Cena vč. DPH399,00 Kč / ks
Cena bez DPH330,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Fitness roller set se skládá ze 2 válců s různými rozměry, hustotami a úrovněmi myofasciálního (lokálního svalového) uvolnění pro dosažení nejlepších výsledků na všech částí těla. Je ideální pro základní protahování, uvolňování a masáž namožených svalů při a po tréninku.

Pěnový válec s výstupky je skvělým pomocníkem na uvolnění ztuhlých svalů, posílení rovnováhy těla, zlepšení  pohyblivosti celého těla a zvýšení svalového rozsahu. V neposlední řadě pomáhá rozkládat tukovou tkáň, zlepšuje krevní oběh a tím redukuje celulitidu. Pravidelné masážní výstupky zlepšují regeneraci, masírují tělo a stimulují svaly. Je skvělým pomocníkem na bolesti zad, umožňuje cílenou masáž, stimuluje jednotlivé body, stabilizuje páteř a zlepšuje správné držení těla. Výborně pomáhá také k lepší regeneraci po úrazech a zraněních a zároveň při pravidelném používání snižuje riziko zranění.

Užší válec s hladkým povrchem je vyrobený z pěny EVA a je vhodný na cvičení, podporu při něm i na jemnou masáž celého těla. Stimuluje svaly na konkrétních partiích a je skvělým doplňkem válce s výstupky.

  • pro procvičení, uvolňování, regeneraci a masírování svalstva
  • k procvičení fascií, k funkčnímu tréninku a prevenci zranění
  • součástí je bag, kam se pohodlně vejdou oba válce a máte je vždy při ruce

Průměr válce:14,5 cm

Délka válce: 33,5 cm

Materiál: pěna EVA, PVC

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím