Máte dotaz k produktu? Napište nám


Phiten X30 náplast proti bolesti 10 ks

Cena vč. DPH79,00 Kč / ks
Cena bez DPH65,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Náplast uvolňuje ztuhlé a bolestivé svaly a zvyšuje prokrvení a mírní bolest. AQUATITAN Tape kruhová náplast s Aquatitanem v odolném materiálu. Výhodný tvar umožňuje praktické použití přímo na body, lze aplikovat i v řadě. Zlepšuje průtok krve v ošetřené oblasti, uvolňuje a zlepšuje pohyblivost. Ideální na akupresurní body. Může se kombinovat s e-vodou po nalepení potřít. Lze nechat nalepené až 3 dny pak pokud je třeba můžeme vyměnit za novou. Voděodolné, neelastické potažené karbonizovaným titanem.

Kontraidikace a důležité upozornění:

Složka Aquatitan lokálně podporuje prokrvení svalů a tkáně v místě aplikace. Z uvedeného důvodu není vhodné používat produkty s Aquatitanem v oblasti zánětů svalů, kloubů i tkání - např. zánět šlach, zánět žil, zánět kloubů a podobně. Ze stejného důvodu není doporučeno použití při pooperačním stavu..

Lze ponechat přilepené až 3 dny. Ideální v kombinaci s e-Water.

Složení: prodyšná tkanina s karbonizovaným titanem.

Balení: 10 ks náplastí o průměru 22 mm


Aquatitan: v přírodě není titan rozputný ve vodě. Při Phiten procesu jsou schopni vědci rozpustit titan ve vodě a vytváří AQUATITAN, který se zpracovává do materiálu. AQUATITAN vyzařuje energii, která účinně kontoluje váš bio-elektrický proud. Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUATITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě.

Nejjemnější titanové částice zůstávají ve vláknech i po vyprání. Chovají se podobně jako textilní barvy, které také nemůžou být vymyty.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím