Máte dotaz k produktu? Napište nám


Parakito Suchý olej ve spreji proti komárům a klíšťatům 75 ml

Cena vč. DPH385,00 Kč / ks
Cena bez DPH318,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

SUCHÝ OLEJ VE SPREJI PROTI KOMÁRŮM & KLÍŠŤATŮM (hydratační a po opalování), úspěšně testovaný proti komárům tygrovaným a klíšťatům, poskytuje kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin. Díky patentované receptuře bez alkoholu a povrchově aktivních látek je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných žen* a kojenců starších 6 měsíců. Obsahuje více než 50 % přírodních kokosových výtažků, tato sprejová formule hydratuje, zklidňuje a obnovuje vaši pokožku. Mikronebulizace spreje PARA'KITO® umožňuje ochranu celého těla. Klinicky testováno.

Voděodolný sprej je úplnou novinkou. Nejenže odpuzuje výborně komáry a klíšťata, ale přináší pokožce hydrataci a pohodlí. Je tak nejlepším přítelem pokožky zejména během letních nebo tropických večerů. Suchý lej je voděodolný, nemastný, nelepivý a je obohacen lehkým parfémem.

Patentovaná technologie HydrActiv-Complex™ využívá přírodní extrakty z kokosového oleje k zesílení repelentních účinků. Její složení je obohaceno o vitamín E, rostlinné oleje (kokos, jojoba, sladké mandle), výtažky z bambuckého másla a lékořice. Tím přispívá k hydrataci, zklidnění a regeneraci pokožky po opalování.

Dlouhotrvající ochrana:

  • Vhodný pro celou rodinu, těhotné ženy a děti od 6 měsíců
  • 6 hodinová prokázaná účinnost – testováno proti komárům tygrovaným (testovací protokol WHO)
  • 6 hodinová prokázaná účinnost proti klíšťatům
  • Obsahuje pouze aktivní látky z rostlin (PMD – CITREPEL 3,5%)
  • Voděodolný - zůstává dokonale účinný i po opakovaném plavání
  • Hydratační – vyživuje pokožku po opalování
  • Neobsahuje DEET – a přitom je stejně účinný jako 50% DEET přípravky proti komárům tygrovaným
  • 0% obsah alkoholu
  • 0% obsah chemických pojiv
  • Patentovaná technologie HydrActiv - Complex

Složení:

Biocidní přípravek PT 19 Repelent PMD-Citrepel Olej z citronelly jávské (Cymbopogon winterianus), frakcionovaný, hydratovaný, cyklizovaný: 35 g/kg. Vitamin E + organické rostlinné oleje (kokosový, jojobový a mandlový), výtažky z bambuckého másla a lékořice.

Použití:

Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Pro nanesení na obličej nastříkejte nejprve na ruce a poté naneste na čelo a tváře. Vyhněte se zasažení očí.

Všechny testy účinnosti výrobků PARA'KITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů.

Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

*Těhotné ženy: podle poměru prospěšnosti a rizika

Balení obsahuje: voděodolný sprej pro silnou ochranu 75 ml

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím