Máte dotaz k produktu? Napište nám


Nožní masér dřevěný 6MR459

Cena vč. DPH595,00 Kč / ks
Cena bez DPH492,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Masážní podložka je ideální pomocník pro unavená chodidla. Nechte se po dlouhém dni v práci nebo po vyčerpávajícím čase stráveném na nohou hýčkat.

Stačí jen pár minut přejíždět chodidly přes válečky a brzy pocítíte úlevu. Díky otočným válečkům podporuje jejich relaxaci a pomáhá při odstraňování bolesti nohou. Může se využívat nejen v domácnosti, ale i v kancelářích a dokonce i v sauně.

Masáž dřevěnými válečka se provádí v sedě na židli, kdy chodidla položíte na válečky a lehkým pohybem provádíte příjemnou masáž plosek chodidel. Dřevěné válečky představují malé rollery s masážními výstupky.

Masírování plosek chodidel zlepšuje cirkulaci krve a metabolismus, odstraňuje únavu, zkvalitňuje spánek, čímž napomáhá k uchování mládí a prodloužení životaMasáž chodidel přispívá k regulaci správných funkcí tělesných orgánů, podporuje vylučování toxických látek, přináší vitalitu a podporuje imunitní systém.

Nožní masér je vhodný do sauny a infrasauny. Masáž si můžete užívat i v pohodlí u sledování televize nebo při pracovním procesu v kanceláři. Masáží akupresurních bodů podpoříte funkce dalších orgánů a tím rozproudíte i mozkovou aktivitu.

Na spodní straně jsou protiskluzové pěnové body.


Rozměry: 32 x 26 x 5 cm

  • Záruka: 2 roky
  • Značka: DMA

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím