Máte dotaz k produktu? Napište nám


Made Sustained termoska 0,35 l

Cena vč. DPH469,00 Kč / ks
Cena bez DPH388,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks
Barva


Prosím, vyberte variantu výše.

Popis produktu

Udrží nápoj chladný 24h a horký 12h, což běžné termosky nedokážou!

Nerezové termoláhve Made Sustained vypadají nejen naprosto úžasně, ale zároveň skvěle fungují. Váš nápoj udrží i ve vedru  24 hodin studený a naopak v zimě 12 hodin horký. Jsou prvotřídně zpracované z dvojstěnného nerezu 18/8. Do vody neuvolňují žádné škodlivé látky jako například BPA (Bisfenol-A), ani neovlivňují nijak chuť vody. Díky jejich vysoké odolnosti se vám je nepodaří zničit, i kdybyste se snažili. A co je na nich opravdu výjimečné - jejich rozměry jsou srovnatelné s láhvemi bez termoizolace.

Objem 350 ml je perfektní pro děti nebo pokud potřebujete šetřit místem. Sedí i do držáku na kolo. 

Sjoerd van der Helm, zakladatel značek Re-Sack a Made Sustained, se po své praxi v Los Angeles rozhodl založit značky, které by přispěly ke snížení používání jednorázových obalů v podobě plastových a papírových sáčků na ovoce, zeleninu či pečivo, plastových a papírových nákupních tašek, kelímků či boxů na potraviny. Distribuuje tak nejen znovupoužitelné pytlíky z biobavlny, ale i termosky, lahve či opakovaně použitelné obaly na svačinu či oběd.

Pijeme, pijeme

O důležitosti hydratace těla jsme všichni slyšeli mnohokrát. Proč je ale skutečně tak potřebné pravidelně pít tekutiny? Když je tělo patřičně hydratované, krev má správnou konzistenci a může se efektivně pohybovat tělem . To má pozitivní vliv na distribuci živin do celého těla, úroveň energie, regeneraci i detoxikaci organismu. Samé dobré věci. :-)

Vyjádřete svůj názor na jednorázové PETky

Každý rok se na světě vyhodí tolik plastových lahví (přes 22 miliard kusů!), že kdybychom je postavili na sebe, tak se dotkneme Měsíce - 50krát! Budete-li pít kohoutkovou vodu, tak nejenže jasně vyjádříte svůj názor na zbytečné jednorázové PETky (které navíc mohou za tepla uvolňovat do vody nebezpečné toxiny jako je Bisfenol-A / BPA), ale voda samotná se k vám potrubím dostane doslova 1.000krát šetrněji. Navíc kohoutková voda je o 99 % levnější než balená, takže se vám investice do lahve rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun.

Údržba: lahev ani víčko není vhodné mýt v myčce

Materiál:  Lahev: dvojstěnný nerez 18/8 (304); Víčko: nerez 18/8 (304), plast, silikonové těsnění
Rozměry:  průměr 7 cm, výška 24,5 cm
Váha:  270 g

Související produkty


Alternativní produkty


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím