Máte dotaz k produktu? Napište nám


Kvitok Masážní váleček na pleť Jadeit

Cena vč. DPH419,00 Kč / ks
Cena bez DPH346,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Masážní váleček na pleť Jadeit je profesionální kosmetická pomůcka pro ošetření pleti z pohodlí domova. Je vhodný pro všechny typy pleti, pro ženy i muže. Ergonomická rukojeť zabezpečuje jednoduchou, pohodlnou a precizní aplikaci.

Jadeitový váleček zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce a uvolňuje napětí svalů. Stimuluje lymfatický systém, eliminuje otoky ve tváři a také tmavé kruhy pod očima. Výhodou masážního válečku je, že zvyšuje průnik kosmetických aktivních látek do pokožky. Navíc stimuluje tvorbu koalgenu, revitalizuje a zpevňuje pokožku.

Váleček má dvě hlavice z precizně opracovaného jadeitu. Menší hlavice je vhodná pro oční okolí a okolí kolem rtů. Ta větší je určena pro zbytek obličeje, krk i dekolt. 

Kvitok je první slovenská, ručně vyráběná kosmetika, která je inspirovaná přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Produkty jsou schválené organizací Leaping Bunny, která vyžaduje dodržování Cruelty Free standardů nad rámec zákonných požadavků.
 

Použití: Před každou aplikací si důkladně umyjte ruce. Důkladně si vyčistěte pleť, aby na ní nezůstaly žádné kosmetické přípravky či zbytky dekorativní kosmetiky. Naneste na tvář tonikum nebo květovou vodu. Aplikujte přípravek, který chcete do pleti za pomocí válečku zapracovat - pleťové sérum, krém či olej. Jemným tlakem rolujte menší hlavicí válečku po pokožce očního okolí a oblasti rtů. Větší hlavicí ošetřete větší plochy obličeje, krku a dekoltu. Začněte od dekoltu směrem nahoru ke krku. Pokračujte na tvář a rolujte nahoru a směrem od středu tváře do stran. Po aplikaci umyjte váleček tampónkem nebo utěrkou namočenou v teplé vodě nebo vydezinfikujte Dezinfekčním přípravkem pro váleček Kvitok.

Tip: Pokud trpíte na kruhy pod očima a opuchnutí - dejte váleček na několik minut do mrazničky a takto vychlazený jej použijte na masáž očního okolí. Pro účinnější vstřebávání pleťových přípravků do pleti můžete naopak váleček před masáží lehce nahřát fénem.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím