Máte dotaz k produktu? Napište nám


Inatura Pecičky Nahřívací polštářek - Jumbo

Cena vč. DPH618,00 Kč / ks
Cena bez DPH511,00 Kč / ks
Dostupnost
Skladem > 5 ks

Popis produktu

Největší z našich hřejivých polštářků Jumbo je velmi oblíbený právě díky své výjimečné velikosti. Rozměry 26 x 55 cm s 1,7 kg pecičkové náplně uspokojí i ty nejnáročnější teplomilné uživatele. Nahřívá se o něco déle, ale o to déle také vydrží hřát. 

Je to hřejivý obr pro obrovskou slast. Pokud si rádi prohříváte bolavá záda nebo studené nohy, Jumbo bude jistě vaše krevní skupina.

Jumbo se osvědčil v odborné rehabilitační praxi. Hřejivý účinek třešňových pecek se hodí při přípravě na masáže a uvolnění svalového napětí. Schopnost akumulovat chlad zase oceňují pacienti po úrazech a operacích kloubů, kdy pomáhá suchý chlad. 

V domácím využití je polštář Jumbo nejoblíbenější hlavně k nahřívání bolavých zad, které zvládne kompletně pokrýt. Léčivé teplo si tak konečně můžete naordinovat ve velkém.

Hřeje i chladí: Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání: K nahřátí polštářku Picolo vám stačí 20 sec. v mikrovlnce nebo 4 min. v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce: Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní: Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti:

Rozměry 26 x 55 cm
Hmotnost 1,7 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlné troubě max. 1,5 minuty na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 8 minut na 150°C
Praní možno prát v pračce
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím