Máte dotaz k produktu? Napište nám


Grade Medical Antibakteriální vložky do obuvi se stříbrem

Cena vč. DPH229,00 Kč / pár
Cena bez DPH189,00 Kč / pár
Dostupnost
Skladem > 5 pár

Popis produktu

Antibakteriální vložky do bot StopBac ORTO TREND poskytují díky svému inovativnímu nanotechnologickému řešení s vázanými kationty stříbra vysoce účinný a dlouhotrvající antibakteriální efekt a jsou tak výborným prostředkem pro zlepšení hygienického prostředí v obuvi a redukci zápachu.

Aktivní zóna krycí textilie vložky StopBac ORTO TREND je tvořena nanovrstvou obsahující stopové množství stříbra. Stříbro působí na buňky bakterie a způsobuje jejich destrukci, která vede až k úplnému odumření mikroorganismu. Tento mechanismus je účinný u všech běžných bakteriálních kmenů. Na rozdíl od řady jiných přípravků je navíc antimikrobiální účinek vložek StopBac dlouhodobý a rovnoměrný, čímž výrazně působí proti růstu a množení bakterií a zápachu.

Vložka StopBac ORTO TREND má navíc moderní dvouvrstvý design obsahující viscolatexovou vrstvu s paměťovým efektem, která se vytvaruje dle Vašeho chodidla, a vrstvu New gel latex pro zvýšený komfort a prodyšnost. Tato technologie účinně tlumí vibrace a přispívá tak výrazně nejen ke komfortu chůze, ale také ke snížení negativních účinků při zvýšené zátěži.

Vložky do bot StopBac ORTO TREND jsou českým výrobkem určeným pro všechny aktivní lidi, kteří mají zájem svým nohám poskytnout zdravé prostředí a zvýšený komfort, tak i sportovcům pro podporu jejich výkonu.

Velikosti: univerzální velikost v rozsahu nohy 36 - 46. Vložky na požadovanou velikost zastřihněte a vložte do obuvi tak, aby textilní část s aktivní nanovrstvou směrovala k chodidlům.

Materiál: vrchní část ze 100% bavlny se speciální antibakteriální úpravou povrchu, spodní tlumící část ze zdravotně nezávadné EVA pěny s vysokou schopností tlumení nárazů

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím