ErgoPad® run & walk - vložky pro běh a chůzi

Běh a turistika jsou populární sporty. A mají jedno společné: zatěžují Vaše nohy hlavně ve fázi došlapu a odrazu. Vložky ErgoPad ® tlumí účinně tyto nárazy nohy speciálním odlehčením a stavbou podélné klenby. Okamžitě je patrný nárůst komfortu za pomoci flexibilní výztuhy weightflex ® Core která podpoří přirozenou chůzi a běžeckou dynamiku.

  • zvyšuje pohodlí
  • stimuluje svaly nohy a zlepšuje motorické schopnosti
  • povrch má antibakteriální a zápachu odolné vlastnosti

Více pohodlí na dlouhých cestách

Rovnoměrně se opakující stojní a švihová fáze v kombinaci s bočním pohybem jsou charakteristické pro běh, turistiku nebo chůzi. Tyto charakteristické bolesti jsou průvodním jevem nohou zejména na dlouhých vzdálenostech: bolesti paty, Achillovy šlachy nebo přednoží. ErgoPad ® vložky zabrání přetížení s cíleným odpružením přednoží a paty. Tím se výrazně zvyšuje komfort zejména při dlouhých cestách.

Technologie

Patentované unikátní ortopedické jádro “X-core” podporuje biomechanicky správný pohyb chodidla, zatím co materiál vložek umožňuje větší flexibilitu chodidla – tak potřebnou při sportu. Tato přizpůsobivost je důležitá, protože chodidlo má mnohem větší rozsah pohybů a síly na něj působící jsou značně vyšší. Efekt jádra na torzní stabilitu chodidla redukuje únavu svalových tkání a tím preventivě působí proti zraněním z únavy nebo přetížení.

Vejde se do téměř všech sportovních a turistických bot

Jádro vložek je pokryto odolným měkkým pěnovým polyuretanem. Navzdory nízké celkové výšce má materiál velmi dobré tlumící vlastnosti. Proto jsou ErgoPad ® vložky velice tenké a vejdou se do většiny sportovních a turistických bot.

Velikosti: 35 - 48 EU

Vlastnosti vložek:

  1. Polstrování - tlumí nárazy při dopadu na patu a špičku
  2. weightflex technologie - podporuje přirozený pohyb nohy v pohybu
  3. vedení paty - lehké vedení paty a tím i nohy
  4. senzomotorické body - stimulují svaly nohou a zlepšují motoriku
  5. antibakteriální povrch - snižuje zápach

InformaceObjednávka

vaše cena vč. DPH: 1 513 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0