Sportovní vložky do bot

Ulehčete svým chodidlům pomocí vložek

Vložky umístěné ve Vaší obuvi sníží stres na vaše nohy a klouby, omezí únavu a zlepší komfort a stabilitu.

Chůze v botách se liší od značky ke značce především v jejich tvaru, tuhosti a úrovní podpory, nicméně jejich standardní vložky jsou generické a nabízí velmi malou podpora pro klenbu nohy. Vložky footdisc po diagnostice vašich nohou 'přizpůsobí' obuv do tvaru vašich nohou, zvýší podporu, odpružení a vyřeší problémy spojených s pohorkami.

Díky lepší podpoře klenby snížite nadměrnou pronaci, změníte pozice nohou a optimalizujete funkci nohy, což společně zlepší tlumení nárazů a sníží únavu a možnost zranění.

filtr

Komponenty currexSole zblízka

1: Biomechanické vedení paty: podpatek Autofit.

Výsledky výzkumů prokazují, že už samotná absence flexibility patní části brání v dosahování optimální výkonnosti. Proto je součástí výrobků currexSole prvek nazvaný Autofit: měkké, speciálně navržené části umístěné pod patami, které umožňují pohyb mezi patou a střední částí nohy a současně zajišťují pevnou oporu. Máte na nohou ideální tlumič!

2: Tři vrstvy pro pohodlí vašich nohou.

Cítíte to, a je to dobrý pocit. Vaší noze se dostává podpory hned od tří vrstev. Výsledkem je méně potu a zápachu, lepší cirkulace vzduchu – a dokonalá prevence tvoření puchýřů! Horní vrstva je vyrobena z podpůrného mikrovlákna, střední vrstva je pěnová s paměťovým efektem – díky kterému se přirozeně přizpůsobí noze a je impregnovaná vysoce kvalitním dřeveným uhlím z bambusu – a spodní vrstva představuje jedinečnou kombinaci přírodní pryže a EVA, díky kterým má noha sportovce přesně tolik místa, kolik potřebuje, a když ho potřebuje.

3: Zásobárna energie: 3D DAT (Dynamic Arch Technology)

Výrobky z tvrdých materiálů v běžných stélkách brání pohybu. Ve výrobcích currexSole je klenba podepřena díky 3D DAT, což je dynamický prvek ve střední části nohy vyrobený z nylonového kompozitu. Podpírá a vede nohu a brání nežádoucímu pohybu, který často vede k nadměrnému zatížení nohy. Mechanická energie se ukládá jako v pružině: výsledkem je nejefektivnější „pohon“, jaký jste kdy zažili! Profily jsou k dostání ve třech výškách označovaných jako High, Med a Low.

4: Vynikající výplň vnitřku boty  

Když dojde na skutečný sportovní výkon, pata vyžaduje zvýšenou pozornost. Výrobky currexSole jsou malý zázrak, pokud jde o komfort vnitřní strany obuvi, díky materiálu Poron®.

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0