siliSan - silikonové vložky do obuvi

SANOMED - siliSan - silikonové vložky do obuvi
Nejprodávanější

Perforované silikonové vložky siliSan tlumí nárazy při chůzi a zároveň udržují dobrou stabilitu nohy. Silikon účinně tlumí nárazy v kloubech hlezenním, kolenním i kyčelním a snižuje nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo vznikající při chůzi i běhu. Tvar silikonové vložky s oporou podélné nožní klenby a odlehčením pod klouby prstů je navržen pro celodenní pohodlí. Vložky jsou vhodné i do sportovní obuvi.

Jsou vhodné ke každodennímu používání, snadno se udržují a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu.

Anatomicky tvarované, velikostně přizpůsobitelné silikonové vložky do obuvi se změkčenými polštářky v oblasti metatarzofalangeálních kloubů (MFK) a patní oblasti. Perforace vložek částečně odvádí pot z povrchu vložek. Elasticitou se reguluje rozdělení tlaku tělesné hmotnosti na chodidlo. Rovnoměrné rozdělení tlaku a absorpce nárazů zmírňují, popř. odstraňují bolestivé stavy. Na menší velikost lze vložku upravit zastřižením nůžkami ve špičce.

Návod k použití: v případě potřeby upravte velikost  odstřižením podle linky, která vyznačuje velikost vašich bot. Vložky vložte do boty rovnou stranou dolů. Vložky můžete umývat ve vlažné vodě, necháte volně vyschnout na ručníku a jsou okamžitě použitelné. 

 

Balení: 1 pár 

Indikace: tlakové bolesti v oblasti nohy, bolesti kloubů, deformace prstů nohy, podpora pro příčne plochou nohu, podpora podélné klenby nohy, výrazné metatarzalgie (s lokální plantární hypekeratózou i bez ní, příčně plochá noha, doléčení po operaci, revmatoidní artritida kloubů prstů a přednoží.

XS S M L XL XXL velikost-nohy
35-36 37-38 39-40 41-42 43-44 45-46 velikost-nohy [EU]

Informace
Objednávka

obvyklá cena vč. DPH: 363 Kč
ušetříte: 41 Kč
vaše cena vč. DPH: 322 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0