Nakloněná cvičební deska - dřevěná

Nakloněná cvičební deska řeší problémy s nachýlenou chůzí a chůzí po špičkách, která se nejčasěji objevuje u dětí s autismem, či dětskou obrnou.

Díky speciálnímu náklonu deska cílí na protažení lýtkového svalu a Achyllovy šlachy. 

Cvičební deska je vyrobená z překližky, která je potažená protiskluzovým gumovým plátem se vzorem, umožňujícím dobrou přilnavost povrchu při cvičení. Bukové klíny vytvářejí 10° naklonění desky pro efektivní cvičení.

NÁPRAVA CHŮZE (CHŮZE PO ŠPIČKÁCH, NACHÝLENÁ CHŮZE) - oběma chodidly se postavte na pogumovanou plochu nakloněné desky. Důležité je držet vzpřímený postoj a nepokrčovat kolena. Můžete se také přidržovat opěry (např. stěny zdi). V této poloze setrvejte 5 - 15 minut dle doporučení Vašeho lékaře nebo výdrže. Po dokončení cvičení dále svaly a šlachu fyzicky , po dobu 1 hodiny, nezatěžujte. 

REHABILITACE PO ÚRAZECH KOTNÍKU - oběma chodidly se postavte na pogumovanou plochu nakloněné desky (zezhora dolů).  Mějte pokrčená kolena a přenášejte váhu z jednoho chodila na druhé . Cvičte 60-90 s , poté upravte postavení na desce a změnte stranu. Pokračujte ve cvičení. Po dokončení cvičení dále svaly a šlachu fyzicky , po dobu 1 hodiny, nezatěžujte.  

Hmotnost 2 kg
Nosnost 120 kg
Materiál překližka, bukový masiv, protiskluzová guma
Rozměr 30 x 40 cm, úhel desky 10°
Balení 1 ks ve fólii + manuál
Použití úprava chůze po špičkách, protažení lýtkového svalu, protažení Achillovy šlachy
Typ balanční deska

Informace

Objednávka

vaše cena vč. DPH: 365 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0