Tejpy Phiten

Kinesiologické tejpovací pásky pro tejpování značky PHITEN obohacené o složku Aquatitanu v podobě nanočástic může použít i lajk.

Tejpy od Phiten s Aquatitanem uleví od bolesti, ztuhlosti, jsou prevencí před únavou svalu, podpoří sílu svalů a zlepší pohybové schopnosti, regenerace po námaze či zranění se zkrátí.

Tejp s Aquatitanem funguje na principu podpory proudění bioelektřiny, kterou si buňky lidského těla mezi sebou vyměňují informace tak, že tok energie se harmonizuje.

Tejp s Aquatitanem od Phiten je zdravotní pomůckou pro prevenci i rehabilitaci. Tejpovat můžeme jak pro podporu kloubů, svalů šlach tak oběhového systému.

Pro vyšší účinnost vyrobila firma Phiten i Tape s vyšším obsahem Aquatitanu X30 tedy s 30-násobkem standardního množství Aquatitanu. Pro více namáhané svaly, více titanu a více uvolnění..

filtr

SLOVNÍK - AQUATITAN

V přírodě není titan rozputný ve vodě. Při Phiten procesu jsou schopni vědci rozpustit titan ve vodě a vytváří AQUATITAN, který se zpracovává do materiálu. AQUATITAN vyzařuje energii, která účinně kontoluje váš bio-elektrický proud. Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUATITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě.

Nejjemnější titanové částice zůstávají ve vláknech i po vyprání. Chovají se podobně jako textilní barvy, které také nemůžou být vymyty.

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0