GAME READY

 Proč Game Ready? Možná, že se právě chystáte na operaci. Možná, že už máte po ní. A možná, že jste utrpěli nějaké nepříjemné zranění pohybového aparátu při sportu…Pak Vás jistě napadá otázka: "Kdy se budu moct vrátit k běžným činnostem?" Nechcete skončit na gauči. Chcete úspěšný rehabilitační program a chcete se dostat co nejdříve zpět do normálního života. Pak je tu pro Vás Game Ready.

Tato novinka pomáhá velmi účinně urychlovat regeneraci a rekonvalescenci jak při sportovních poraněních (výrony, pohmoždění, podvrtnutí, ruptury svalů i vazů), tak při zotavení po chirurgickém výkonu na kloubech a končetinách. Systém Game Ready byl vyvinut v USA s cílem co nejlépe aplikovat přístup, který je znám ve sportovní medicíně velmi dlouho a má svou anglickou zkratku - RICE (Rest, Ice, Compression, Elevation). S klidem a elevací (zvednutím končetiny) nebývá problém. A zbytek pro Vás nyní zařídí Game Ready - systém pro maximálně účinnou aplikaci komprese a chladu.

GameReady využívá technologie skafandru vyvinutého v NASA a umožňuje na postiženou část těla aplikovat současně s přerušovanou kompresí i chladovou terapii, to vše ve snadno použitelném all-in-one systému.

Jednoduché a pohodlné. Systém je ovládán pomocí přenosné řídicí jednotky vybavené mikroprocesorem, která umožňuje regulovat velikost tlaku a délku komprese pouhým stisknutím několika tlačítek, zároveň umožňuje jednoduše nastavit teplotu chladové terapie.

Pohodlné a anatomické. Komplexní řada anatomicky navržených Dual Action zábalů zajistí chlad a kompresivní terapii prakticky na jakoukoliv část těla.

Nastavitelná chladová terapie. Game Ready umožňuje chladovou terapie mezi 1,6° C až 10 ° C. Teplota může být jednoduše nastavena dle potřeb terapie.

 

Game Ready je odlišný od tradičních metod chladové terapie neboli ledování (např. vaky na led, studené zábaly):
• dokonale tvarované flexibilní Dual Action zábaly výborně přiléhají a pokrývají postiženou oblast
• patentovaná technologie zajišťuje trvalou cirkulaci chladného roztoku v každé části Dual Action zábalu

filtr

GameReady SPARTA Praha GameReady SPARTA Praha GameReady SPARTA Praha GameReady SPARTA Praha GameReady SPARTA Praha GameReady SPARTA Praha

 

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0