Smart Toe bandáž - fixace prstů ruky i nohy

Smart Toe bandáž - fixace prstů ruky i nohy
Novinka

Smart Toe bandáž - jednoduchá, rychlá a bezpečná fixace prstů nohy i ruky.

Smart Toe – bandáž tak jednoduchá, že o moc více než v názvu snad již nelze říct.

Není jednodušší a komfortnější způsob jak fixovat poraněný prst k sousednímu - stačí tato bandáž opatřená zámkem ze suchého zipu. Neklouzavá tkanina se snadno upevní, čistí a znovu použije – už nemusíte tejpovat. 

A použití? Tady pár příkladů:

Kladívkové prsty, nebo-li hammer toe, jsou prsty, které jsou nesprávně ohnuty v prvním kloubu na prstu. Vyskytují se na všech prstech a často začínají jako mírné deformity, které se časem zhoršují.

Drápovité prsty, nebo-li claw toe, jsou prsty, které jsou špatně ohnuté v prvním (proximálně interfalangiálním) a druhém (distálně interfalangeálním) kloubu na prstu u nohy. To, že máte drápovité prsty, poznáte tak, že se špičkami zasažených prstů dotýkáte vnitřní stélky obuvi, tím můžou vznikat bolestivé mozoly.

Paličkové prsty, nebo-li mallet toe, jsou prsty, které jsou špatně ohnuté pouze v posledním kloubu u prstu na noze (distální interfalangeální kloub). Zbytek prstu je úplně rovný. Paličkové prsty jsou obvykle způsobeny příliš těsnou obuví nebo vysokými podpatky.

 

Volejbal, basketbal, poranění prstů ruky, potřeba fixace po úrazu nebo operaci - už žádné tejpování, stačí Smart Toe bandáž.

Nejpohodlnější způsob, jak fixovat prsty na ochranu proti otokům, zaseknutým nebo vyvrtnutým prstům. Ideální i pro kliniky, kde nahradí lepící pásku nebo tejpy.

Balení: 1 kus

smart-toe-1

InformaceObjednávka

vaše cena vč. DPH: 95 Kč
množstevní cena:
množství Cena/ks bez DPH Cena/ks vč. DPH
od 5 ks 70 Kč 85 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0