Smart Toe bandáž - fixace prstů ruky i nohy

Smart Toe bandáž - fixace prstů ruky i nohy
Novinka

Rychlá a bezpečná fixace prstů rukou i nohou Smart Toe pomůže stabilizovat poraněný prst k sousednímu jednoduše pomocí pásku se suchým zipem.

Neklouzavá tkanina se snadno upevní, čistí a znovu použije – už nemusíte tejpovat.

Použití:

  • Kladívkové prsty, nebo-li hammer toe, jsou prsty, které jsou nesprávně ohnuty v prvním kloubu na prstu. Vyskytují se na všech prstech a často začínají jako mírné deformity, které se časem zhoršují.
  • Drápovité prsty, nebo-li claw toe, jsou prsty, které jsou špatně ohnuté v prvním (proximálně interfalangiálním) a druhém (distálně interfalangeálním) kloubu na prstu u nohy. To, že máte drápovité prsty, poznáte tak, že se špičkami zasažených prstů dotýkáte vnitřní stélky obuvi, tím můžou vznikat bolestivé mozoly.
  • Paličkové prsty, nebo-li mallet toe, jsou prsty, které jsou špatně ohnuté pouze v posledním kloubu u prstu na noze (distální interfalangeální kloub). Zbytek prstu je úplně rovný. Paličkové prsty jsou obvykle způsobeny příliš těsnou obuví nebo vysokými podpatky.
  • Poranění prstů při volejbalu, basketbalu, potřeba fixace po úrazu nebo operaci apod.
    Nejpohodlnější způsob, jak fixovat prsty na ochranu proti otokům, zaseknutým nebo vyvrtnutým prstům. Ideální i pro kliniky, kde nahradí lepící pásku nebo tejpy. 

Balení: 1 kus
Barva:
tělová

smart-toe-1

Objednávka

vaše cena vč. DPH: 95 Kč
množstevní cena:
množství Cena/ks bez DPH Cena/ks vč. DPH
od 5 ks 70 Kč 85 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0