MalleoLoc L3 - multifunkční ortéza hlezenního kloubu

Ortéza ke stabilizaci hlezenního kloubu.

Ortéza pomáhá chránit nestabilní kotník před přetížením. Ortéza MalleoLoc L3 je vhodná pro vícestupňovou léčbu pro pacienty s chronickým onemocněním, protože je přizpůsobitelná: stabilizační účinek může být dávkován v závislosti na průběhu léčby nebo v případě potřeby ve třech krocích. Jednostranně se stabilizuje od vnějšího kotníku s výztuhou tvaru L a upevňovacími pásky. Kromě toho je integrována kompresní bandáž aktivující svaly. Výztuhu a popruhy lze snadno vyjmout. Díky své ploché konstrukci se MalleoLoc L3 také hodí do každodenní obuvi s úzkým tvarem a zajišťuje bezpečnou stabilizaci.

TŘI STABILIZAČNÍ PRVKY - TŘI TERAPEUTICKÁ ŘEŠENÍ

MalleoLoc L3 kombinuje jednostranně stabilizující ortézu s popruhy a kompresní bandáží aktivující svaly. Anatomicky tvarovaná L-skořepina se nachází nad bandáží na spodní noze, prochází před vnějším kotníkem a lehce přiléhá na nárt. Je upevněna dvěma nepružnými páskami na suchý zip na spodní noze a chodidle. Takto ortéza chrání kotník před nesprávnými pohyby, které by mohly vyvolat obnovení distorze. Přirozený průběh chůze není ortézou nijak omezován. Pokud se požadavek na stabilizaci sníží, může být skořepina sundána a ponechána jenom stabilizace pomocí popruhů a bandáže. Pokud sundáme i popruhy, bandáž nepřímo stabilizuje masážním účinkem během chůze či rehabilitace a pomáhá omezit otoky.

Návod k použití v PDF

 

Indikace: funkční terapie při poraněních vnějšího vaziva hlezna, natažení kloubního pouzdra, chronická insuficience vazů, artrózy horního hlezna, pooperační rehabilitace, synovitidy (aktivní artróza) hlezenního kloubu.

Velikostní tabulka:

MalloLoc L3

 

Objednávka

vaše cena vč. DPH: 2 760 Kč
0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0