Cestování

Máme sbaleno na cesty! Tohle jsou naše tipy: kompresní podkolenky pro pohodlný let bez otoků, cestovní kovové brčko, náplasti na bodance od komárů, cestovní polštářek pro podporu krku  a probiotika při zažívacích obtížích souvisejících s cestováním a změnou stravy.

  • Kompresní podkolenky jsou důležité i při dlouhých cestách autem, autobusem, nejvíc ale při cestování leteckou dopravou, kdy jste nuceni sedět dlouhou dobu s pokrčenými dolními končetinami. Nebezpečné jsou především lety trvající déle než 6 hodin. Kompresní podkolenky a punčochy do letadla, ale i sedavého zaměstnání jsou v dnešní době téměř nutností. Podkolenky můžete koupit zde: cestovní podkolenky.
  • Nemůžete najít pohodlnou polohu během dlouhých cest autem nebo letadlem? Máme pro vás ideální řešení! Cestovní polštář Hildberd - podkova je společník Vaší šíje na cestách nebo kdykoli potřebujete zvláštní oporu krku. Tvar zpevňuje šíji a udržuje hlavu na místě. Polštář na podporu krční páteře je vyroben z paměťové pěny. Nejenom cestovní polštáře koupíte zde: polštář. 
  • Nerezové brčko v krásném dřevěném pouzdře bude vaší ozdobou a praktickým doplňkem, kamkoliv půjdete. Už žádná neekologická jednorázová plastová brčka s chemickými látkami! Nerezové brčko se hodí do všech koktejlů, čerstvých džusů, smoothies i teplých nápojů, kam neuvolňuje žádné pachy nebo škodlivé látky. A navíc je stylové! Vydrží vám desítky let a vy se tak přidáte k aktivitě #neplastuj a pomůžete chránit naší planetu. Nejenom nerezové, ale i bambusové brčka koupíte zde: nerezová a bambusová brčka.
  • Inteligentní náplasti Moskinto zastavují svědění způsobené bodnutím hmyzem během několika minut. Stačí nalepit náplast přímo na postižené místo bez škrábání se před aplikací. Moskinto - tejpy po bodnutí hmyzem bez chemických látek koupíte zde: moskinto
  • Prolacton Na cesty - 100% společník při zažívacích obtížích souvisejících s cestováním a změnou stravy. Obsahuje lactobacily a bifidobakterie, které jsou vhodné při nevolnostech, nadýmání a průjmech. Působí jako prevence i efektivní a rychlá pomoc. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a koupíte zde: Prolakton Na cesty
  • Repelenty Predator - vysoce účinné kapesní repelenty proti komárům a klíšťatům koupíte zde: repelenty Predator
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím