Způsob doručení

Při objednávce nad 2000,- Kč bez DPH není účtováno dopravné.

PPLPřepravní společností PPL – cena 80,- Kč s DPH (NOVINKA: možnost doručení balíku i v sobotu)
Po potvrzení objednávky zboží odesíláme zpravidla následující pracovní den na vámi uvedenou dodací adresu. V den dodání (24-48 hod od odeslání) se s vámi řidič přepravní služby předem telefonicky domluví na přesném času doručení. Pouze pro platby: na dobírku, bankovním převodem, kartou. Při převzetí zásilky se můžete rozhodnout, zda doběrečné zaplatíte hotově nebo platební kartou.

Geis

Přepravní společností Geis – cena 80,- Kč s DPH 
Po potvrzení objednávky zboží odesíláme zpravidla následující pracovní den na vámi uvedenou dodací adresu. V den dodání (24-48 hod od odeslání) se s vámi řidič přepravní služby předem telefonicky domluví na přesném času doručení. Pouze pro platby: na dobírku, bankovním převodem, kartou.

DPD

Přepravní společností DPD – cena 80,- Kč s DPH (DOPORUČUJEME)
Po potvrzení objednávky zboží odesíláme zpravidla následující pracovní den na vámi uvedenou dodací adresu. V den dodání (24-48 hod od odeslání) se s vámi řidič přepravní služby předem telefonicky domluví na přesném času doručení. Pouze pro platby: na dobírku, bankovním převodem, kartou.

Balík do ruky SANOMED

Česká pošta - Balík do ruky - cena 80,- Kč s DPH  
Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Osobní odběr na naší prodejně v Brně, Palackého 75 - zdarma
Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně. Platit můžete hotově nebo platební kartou.Prodejna se nachází cca 300 m od tramvajové zastávky Semilasso nebo Husitská. Zobrazit na mapě. K vyzvednutí zboží budete kontaktováni emailem, kde Vám bude sděleno, že je zboží nachystano k odběru.

Uloženka - cena 50,- Kč s DPH  (nad 500 Kč - zdarma)
Nabízíme Vám i možnost osobního odběru objednávek v rámci sítě poboček Uloženka. Výhodou této volby přepravy je její nízká cena a dlouhá otevírací doba poboček.

DPD Pickup - cena 60,- Kč s DPH (nad 500 Kč - zdarma )
Novinkou v naší nabídce je možnost přepravy prostřednictvím služby DPD Pickup, kde si můžete vybrat doručení vaší zásilky na jedno z desítek odběrných míst po celé ČR. DPD Pickup garantuje dobu doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. O odeslání zásilky budete informováni emailem. V den doručení na odběrné místo obdržíte SMS zprávu s výzvou k vyzvednutí zásilky. Balíček zde na vás počká až 7 dní. Zásilku můžete sledovat na www.dpd.com/cz. Máte na výběr platbu v hotovosti nebo platbu kartou (dle možností výdejního místa).

Brněnský kurýr - cena 66,- Kč s DPH                                                                                                                      Brněnský express kurýr – rozvoz po Brně a okolí                                                                                                              

Slovensko - přepravní společnost Geis - cena 200,- Kč s DPH
Zboží je dodáno po odeslání obvykle do 3 pracovních dnů

 

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

 

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0