ITEM m6

ITEM m6

ITEM M6 kolekce navržená pro Váš dobrý pocit. Prostřednictvím aktivace akupunkturních bodů nohou budete stále svěží a aktivní. Pro Vás, co na nohách stojíte....

ITEM M6 představuje zcela novou generaci kompresivních punčoch. Poprvé byl vyvinut koncept výroby pro dosažení nejvyšší kvality "Made in Německo" s unikátní kombinací účinků.

Meridian technologie

To je možné díky unikátní technologii a velmi komplikované výroby, která byla vyvinuta s know-how medi a znalostmi orientální medicíny.

Díky spolupráci s předními módními návrháři a umělci, kteří vždy poskytují nové módní inspirace, odpovídají punčochy vždy posledním trendům módy.

Výsledek

První Meridian punčochy ENERGY + s unikátním systémem pro všechny aktivní lidi, kteří mají vysoké nároky na moderní a kvalitní módu.

ITEM m6

 ITEM m6 vděčí svému názvu zkušenostem z tradiční čínské medicíny. Podle této nauky lidským tělem proudí životní energie (chi) dvanácti hlavními meridiány. Akupunkturní bod m6 se nachází na vnitřní straně nohy, na šířku dvou prstů nad kotníkem, na meridiánu, který v těle reguluje proudění energie. Odtud se rozšiřuje zvláštní účinek výrobků ITEM m6. Příjemný, směrem nahoru ubývající tlak zajišťuje nejen více energie v celém těle, nýbrž i pocit lehkých, dobře tvarovaných nohou a to, že se celý den cítíte aktivní, svěží a výkonní. Naprosto dokonalý pocit a perfektní vzhled díky výrobkům ITEM m6.

Náhled katalogu jaro/léto 2012: 


filtr
výrobce

man                           women

0 ks, 0 
Košík
0 ks, 0